Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza wszystkich miłośników muzyki i chętnych do zabawy na niezwykłe wydarzenie jakim będzie "Reggae Hip Hop Night", które odbędzie się 1 lipca 2017 roku na scenie przy plaży SCKiW.

Tego lata zaprezentują się nam twórcy muzyki reggae wspólnie z twórcami pokrewnego Hip-Hopu.

Na scenie Reggae Hip Hop wystąpią takie gwiazdy jak:

      altBob One & Bas Tajpan – czyli energetyczne połączenie dwóch uznanych wokalistów wykonujących muzykę z pogranicza reggae, hip-hopu i raggamuffin.

Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również każdy z nich z osobna udowadnia swoją klasę. Atakują reggae, dancehall i hip-hopem - “Nie przypuszczam, ja wiem – dobrze będzie!”

BAS TAJPAN z Dąbrowy Górniczej to wokalista i autor tekstów,

 

altJuż niedługo wakacje, dlatego aby dzieci mogły spędzić ten wolny czas kreatywnie, nabywając nowe umiejętności zapraszamy na Artystyczne Wakacje z SCKiW dzieci w wieku od 6 do 12 lat.

Zajęcia odbywać się będą w Domu Kultury w Sławie od 3 lipca do 7 lipca oraz od 10 lipca do 14 lipca 2017 r. w godz. 8:00 - 15:00.

W programie: teatr, taniec, śpiew, warsztaty bębniarskie.

Zapewniamy wszelkie materiały do warsztatów oraz wyżywienie dla uczestników.

Koszt dwutygodniowych zajęć to 420 zł od osoby. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2017 r. Szczegółowe informacje pod numerem 68 356 62 87. Liczba miejsc ograniczona.

Poniżej szczegółowy plan zajęć:

 

ZAPYTANIE O CENĘ

w sprawie pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (w pełnym zakresie)
wraz z doradztwem w procedurze przetargowej wyboru wykonawcy inwestycji
z dnia 5 czerwca 2017 roku

 

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie w związku z planowanym rozpoczęciem inwestycji pn. „Budowa domków bliźniaczych na terenie Sławskiego Centrum Kultury
i Wypoczynku w Sławie” przy ul. Odrodzonego Wojska Polskiego 19, działka nr ew. 621/70, obręb Sława, składa zapytanie cenowe dotyczące

pełnienia funkcji nadzoru inwestorskiego w pełnym zakresie
wraz z doradztwem w procedurze przetargowej wyboru wykonawcy inwestycji.

1. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy w ramach pełnienia funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego określony jest w umowie, która

 

alt8 czerwca 2017 r. Zespół Pieśni i Tańca im. Michała Krechowca z Krzepielowa wziął udział w finale wojewódzkim Lubuskiej Gali Tanecznej „PRO ARTE 2017”, który odbył się w Żarach. W konkursie startowało 12 zespołów, a nasza zdolna młodzież wytańczyła jedno z trzech wyróżnień prezentując taniec Polka Country, który podbił serca jury i publiczności.

Serdecznie gratulujemy członkom Zespołu Pieśni i Tańca, a także opiekunkom pani Zofii i Marcie Tomczak. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

Foto. Marta Tomczak

 

altWiadomo ruch to zdrowie, dlatego Centrum Sportu X-Fit oraz Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zapraszają na zajęcia z trenerami CROSSFIT, HIIT, STRETCHING, które rozpoczną się od 12 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 na plaży SCKiW, a odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki.

Koszt zajęć jednorazowo 10 zł, karnet dwutygodniowy 79 zł. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem: 667 445 455.

 

altSerdecznie zapraszamy do Domu Kultury w Śmieszkowie na wystawę rękodzieła artystycznego pani Zofii Kotowskiej z Krzepielowa. Prace pani Zofii można podziwiać do 21 czerwca 2017 r. w godz. 13:00-20:00.

foto: Konrad Knop

 

alt3 czerwca o godz. 10:00 dwie grupy taneczne trenujące pod bacznym okiem Pani Grażyny Żelichowskiej w Domu Kultury w Sławie, „TUTU” i „PSOTKI” odwiedziły z instruktorką i opiekunami  nasze miasto partnerskie za zachodnią granicą,  Luckau.

Nasze tancerki zaprezentowały przed tamtejszą publicznością cztery układy taneczne. W grupie tanecznej „TUTU” wystąpiło 17 dziewcząt, które przedstawiły układ taneczny „Disco-rytm” oraz „Mróweczki”. Młodsza grupa, liczące 8 osób „PSOTKI” zademonstrowały się w pięknym układzie „Mały balet” oraz w układzie „Jazz”.

Publiczność zebrana przy scenie była zachwycona zarówno zdolnościami tanecznymi naszych dziewcząt jak

 

altW niedzielę, 4 czerwca 2017 r. w Tawernie Galery przy sławskiej plaży odbył się XVII już Finał Festiwalu Piosenki „Śpiewać może każdy” Sława 2017. Zainaugurowany, jak każe tradycja, wypuszczeniem gołębi przez członków Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych oddział w Sławie.
Niestety, pogoda trochę pokrzyżowała nam plany. Finał Festiwalu miał być imprezą odbywającą się w plenerze, na scenie przy plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Jednak w Tawernie Galery również udało nam się stworzyć niepowtarzalny klimat. Nasi uczestnicy zabrali nas i publiczność w magiczną podróż i wprowadzili na kilka godzin w cudowny świat muzyki.
Oficjalnego otwarcia Festiwalu dokonał pan Krzysztof Gruszewski, Zastępca Burmistrza Sławy. Prowadzącymi Finał Festiwalu byli:

 

alt3 czerwca 2017 r. na plaży Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie odbył się Dzień Dziecka. Energii i chęci do zabawy dzieciom nie brakowało. Najmłodsi bawili się gigantycznymi bańkami mydlanymi, chustą animacyjną, uczestniczyli w różnych konkurencjach i zabawach plastycznych np. tańcu z balonem i wyścigach w miskach. Najlepsi otrzymali nagrody. Miłośnicy konstruowania mogli wykonywać łódeczki z kory i puszczać je w basenie. Na letniej scenie odbyło się przedstawienie pt. „Żółw i zając” w wykonaniu profesjonalnego teatru. Nie zabrakło dmuchańców, wozów strażackich, słodkości, ciepłego posiłku i dobrej grochówki. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również darmowa wata cukrowa i popcorn. Na imprezie pojawiła się też wielka maskotka „Żabka”,

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin