altSławskie Centrum Kultury i Wypoczynku zaprasza na koncert Shachar Gilad z Izraela, który odbędzie się 01 czerwca 2013 r. o godzinie 19:00 na scenie przy plaży.

 

Shachar Gilad to wszechstronnie utalentowany piosenkarz i kompozytor, którego znakiem rozpoznawczym są pop-rockowe brzmienia. Jego utwory są niczym ścieżka dźwiękowa, która magicznie pojawia się w wyjątkowych momentach. A styl w którym tworzy można śmiało porównać do twórczości Coldplay, The Killers, Death Cab for Cutie, czy legendarnego U2.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat, Shachar i jego telawiwski zespół czterokrotnie pojawili się w Europie Środkowej, występując między innymi, w najpopularniejszym polskim programie - „Dzień Dobry TVN”,  uczestnicząc w Fete de la Musique Festival w Berlinie oraz grając przed rozentuzjazmowaną publicznością w polskich liceach.
Grupę z Shacharem na czele można było również usłyszeć podczas Life Festival, którego gwiazdą był Peter Gabriel, w utworze
„Omanoot Modern Israeli Music Collection”. Ponadto największa anglojęzyczna gazeta „The Jerusalem Post", poświęciła im całą stronę.

 

Pierwszy krążek „About Time”, powstał gdy artysta mieszkał w Nowym Jorku, dlatego słychać w nich nutkę nostalgii oraz inteligentnej samoświadomości. Jak opisał magazyn „Time Out New York”, są to „mocne i dobrze wykonane nagrania z melodyjnym wiodącym pop-rockowym motywem”.

Dzięki połączeniu dobrej jakości z pasją i doświadczeniem, Shachar podbił uznane kluby w Nowym Jorku, Bostonie, Tel Awiwie, Warszawie, a także w Berlinie i wielu innych miejscach.

Artysta śpiewa i gra na gitarze w towarzystwie basisty Orri Dror’a oraz perkusisty Noa Segal’a.

 

 
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż PożarnaGazeta Lubuska WOPR Ratownictwo Wodne SławaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.Gospodarstwo ekologiczne AgatkaBrowar EDIKozie Sery PazdrowscyRELAXRadio plus GłogówTarczyński

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin