altW ostatnim dniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie dzieci malowały sobie buzie, słuchały wierszy J. Tuwima oraz brały udział w zabawach sportowych. Ferie zimowe minęły bardzo szybko, były pełne wrażeń i na długo pozostaną w pamięci uczestników.

 

altDnia 26.02.2015 r. na sali kameralnej Domu Kultury w Sławie odbył się spektakl pt. " Grymasy królewny Kasi" w wykonaniu Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa oraz koncert sekcji wokalnej SCKiW.

 

 

 

 

 

 

altW ramach wypoczynku zimowego dzieci z Domu Kultury w Śmieszkowie dziewiąty dzień ferii spędziły na lodowisku i sali zabaw w Głogowie.

 

 

 

 

 

 

 

altW ósmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia twórcze ph. „ Morskie opowieści” oraz pracownia collage’u.

 

 

 

 

 

 

 

altÓsmego dnia uczestnicy wypoczynku zimowego brali udział w licznych zabawach sportowych  na boisku. W drugiej części dnia odbyło się ognisko z pieczonymi kiełbaskami.

 

 

 

 

 

 

 

altW dniu 25 lutego 2015r. w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia dla dzieci, a w godzinach popołudniowych dla dorosłych. W czasie zajęć odbyła się nauka różnych metod składania wiosennych kwiatów z krepiny i bibuły pod okiem instruktorów.

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Śmieszkowie odbyły się zajęcia plastyczne ph. „ Kraina Plastelandii” oraz zabawy sportowe.

 

 

 

 

 

 

 

altW siódmym dniu ferii w Domu Kultury w Sławie odbyły się zajęcia pn. „ Pracownia szycia pacynek” oraz warsztaty kulinarne ph. „Sałatkowi Pożeracze”. Dzieci bardzo chętnie kroiły składniki do sałatki pod czujnym okiem pań kucharek pracujących w stołówce SCKiW. Najlepsza była jednak degustacja sałatki, która okazała się przepyszna.

 

 

 

 

 

altW piątek 20 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyło się spotkanie grupy "AKTYWNI - KREATYWNI". Na kolejnych zajęciach uczestniczki warsztatów  uczyły się składania kwiatów wiosennych: krokusów ,niezapominajek, tulipanów oraz róż metodą cukierkową. Następne warsztaty w środę 25 lutego 2015 roku.

 

 

 

 

 

 

altWe wtorek 24 lutego 2015 roku w Domu Kultury w Krzepielowie odbyły się zajęcia taneczne dla wszystkich chętnych. Tańczyli wszyscy przybyli na zajęcia ,mali i trochę więksi .Tańce były różne. Niektóre bardzo szybkie, po których uczestnicy nie mogli złapać oddechu ,były tańce połączone z aerobikiem oraz tańce wymagające od uczestników sporej kondycji. Najważniejsze, że zabawa była wspaniała i wszyscy się dobrze bawili. Po tańcach można było odpocząć przy nauce wykonywania kwiatów na wielkanocne palmy.

 

 

 

 

 

altW VI dniu ferii odbyły się zajęcia plastyczne – projekt „ Zebra” oraz „ Ja i mój idol – 5 minut sławy” konkurs dla dzieci i młodzieży na najciekawszą  stylizację gwiazdy, osoby znanej, idola. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem brali udział w zajęciach.

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
Please wait while JT SlideShow is loading images...
StołówkaStołówkaStołówkaStołówkaStołówka
Nasi partnerzy

Urząd Miejski w SławieKomenda Powiatowa Policji we Wschowie Ochotnicza Straż Pożarna WOPR Ratownictwo Wodne SławaBalcerzak i SpółkaBank Spółdzielczy we WschowieZiemia WschowskaGłogów MIXNadleśnictwo Sława ŚląskaZWiK Sława Sp. z o.o.

 
 
 
 
  Licznik odwiedzin