CENNIK USŁUG TURYSTYCZNYCH SŁAWSKIEGO CENTRUM KULTURY I WYPOCZYNKU W SŁAWIE NA ROK 2020 

L.p.

Nazwa

zł/doba

1

Domek murowany 4 - osobowy z aneksem kuchennym

300

2

Domek murowany 4 – osobowy

240

3

Domek murowany 3 – osobowy „Droga”

140

4

Domek murowany 5 – osobowy „Droga”

280

5

Domek dwupoziomowy 4 – osobowy

300

6

Domek murowany 4 - osobowy Ideal IIA

300

7

Pokój 2 – osobowy ze wspólną łazienką Ideal IIB

100

8

Pokój 1 – osobowy ze wspólną łazienką Ideal IIC

70

9

Pokój 2 – osobowy

140

10

Dostawka

30

11

Pobyt na polu namiotowym i caravaningowym
1 os.  Bez natrysku (dzieci do lat 6 bezpłatnie)
Pobyt 1 os. Bez natrysku w dniach 26-28.06, 31.07-2.08

12

20

12

Ustawienie przyczepy campingowej

20

13

Ustawienie campocaru

30

14

Podłączenie do energii elektrycznej

15

15

Ustawienie samochodu na polu namiotowym caravaningowym oraz przy wynajmowanym miejscu noclegowym

10

16

Ustawienie motocykla  na polu namiotowym caravaningowym oraz przy wynajmowanym miejscu noclegowym

10

17

Wjazd na obiekt SCKiW płatny od 24.04 do 30.09

Wjazd – parking podczas imprez masowych

10

20

18

Natrysk

7/(cena za żeton 1szt.)

19

Opłata psa w domku

15

20

Opłata za psa na polu namiotowym lub campingowym

10

21

Ustawienie namiotu na polu namiotowym

10

22

Ustawienie namiotu na polu caravaningowym

(tylko w przypadku wolnego miejsca)

20

 Udziela się zniżek na dłuższe pobyty dla Gości przebywających na caravaningu,
zadeklarowanie pobytu na :
• jeden miesiąc 20%
• dwa miesiące i powyżej 30%,

UWAGA!
• Do cen pobytu doliczana jest opłata miejscowa za każdy dzień pobytu, zgodnie z Uchwałą
Rady Miasta Sława.
• Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00, a kończy o godz. 11:00.
• Panuje bezwzględny nakaz trzymania psów na smyczy (jeśli istnieje taka konieczność to również w kagańcu). Właściciel zobowiązany jest sprzątać po swoim pupilu.
• Działalność turystyczną rozpoczyna się od 30 kwietnia a kończy 30 września.
• W miesiącu lipcu i sierpniu, rezerwacje przyjmowane są na minimum 5 dób pobytu.
• Pobyt na 1 -dobę w domkach i pokojach możliwy tylko poza głównym sezonem – maj, czerwiec, wrzesień – cena wzrasta o 20%.


Szczegółowy regulamin ośrodka wypoczynkowego do wglądu na miejscu
tel. 68 356 64 52 – biuro
tel. 68 356 62 60 – recepcja (czynna od maja do września)

www.sckiw.slawa.pl. email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Witamy na stornie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku.

Zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku. Nasz ośrodek wypoczynkowy położony jest malowniczo w lesie brzozowym i akacjowym nad Jeziorem Sławskim, które jest największym akwenem w południowo-zachodniej Polsce.

Prowadzimy działalność sezonową od maja do września. Posiadamy domki letniskowe, 14 z nich wybudowanych zostało w 2018 roku, są to domki o wyższym standardzie. Oprócz nowych obiektów, do wynajęcia mamy również 20 domków murowanych położonych tuż przy plaży głównej oraz 5 domków murowanych położonych w zacisznej części ośrodka. Posiadamy również pokoje gościnne oraz cieszące się sporym zainteresowaniem duże, oświetlone pole namiotowe. Tuż przy nim znajduje się również plac zabaw dla dzieci. Na ośrodku znajduje się również pole caravaningowe Camping „Słoneczny” (72 parcele), gdzie zakwaterowanie może znaleźć ok. 300 osób. Goście przebywający pod namiotami bądź w campingach mogą również skorzystać z podłączenia do prądu, WC chemiczne, a także już niebawem z modernizowanego właśnie budynku sanitariatów z umywalkami, prysznicami i toaletami, a także z miejsca przeznaczonego do mycia naczyń.

Na terenie SCKiW znajdują się dwie plaże, na których funkcjonują strzeżone przez WOPR Sława kąpieliska. Pierwsza z nich tzw. Miejska, otoczona jest drewnianym pomostem, przy którym usytuowane są zjeżdżalnia wodna, wypożyczalnia Relax - która dysponuje wszelkim sprzętem wodnym, park wodny z dmuchanymi przeszkodami, boisko do siatkówki plażowej oraz wyciąg do nart wodnych WakePark Sława. W 2020 roku do użytku oddana została również nowa plaża - 7 tysięcy metrów kwadratowych miejsca do odpoczynku. Głównym zadaniem tego przedsięwzięcia jest odpowiedź na duże zapotrzebowanie turystów na relaks nad wodą oraz podniesienie komfortu wypoczynku. Inwestycja ta wykonana jest w nowoczesny sposób, odbiegający nieco od tradycyjnego, piaszczystego nabrzeża, gdyż przy linii brzegowej wybudowana została kamienna promenada zabezpieczona stalową barierkami, wzdłuż której powstały trzy zejścia do wody po schodach kompozytowych. Obie plaże połączone są kamienną promenadą przy samym brzegu jeziora. Wzdłuż niej usytuowane się ławki, parasole trzcinowe. Na terenie ośrodka znajdują się liczne punkty małej gastronomii oraz sklep spożywczy. Dodatkowe atrakcje, jakie posiada nasz kurort to kort tenisowy, wypożyczalnia gokartów i rowerów oraz plac rekreacyjny dla najmłodszych. Ochotnicy mogą również wybrać się w rejs statkiem „Lubuszanin II”.

Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku prowadzi również działalność kulturalną, pod którą podlegają cztery domy kultury, kolejno w Sławie, Krzepielowie, Ciosańcu i Śmieszkowie. Podmioty te prowadzą zajęcia plastyczne, taneczne oraz sekcje wokalne.

Stołówka „Chochelka” prowadzi całoroczną ofertę wyżywieniową. Zajmuje się również organizacją i obsługą wszelkich imprez okolicznościowych z uwzględnieniem usług cateringowych. Stołówka dysponuje salą, która mieści jednorazowo grupę 60-ciu osób i jest przygotowana na kompleksową obsługę imprez.